< powrót

Porównanie ofert bukmacherów na siatkówkę

3 tygodnie temu | 19.06.2024, 17:54 Porównanie ofert bukmacherów na siatkówkę

Bukmacherzy siatkówkę rzadko kiedy prezentują jako główny punkt ich oferty. Z tego powodu może być Ci trudno wybrać idealną stronę lub aplikację mobilną do obstawiania tej fascynującej dyscypliny. Chcemy Ci ułatwić do to zadanie — poniżej wskazówki, z którym wybierzesz najlepsze miejsce do typowania zakładów na siatkówkę.

Ten artykuł będzie składał się z listy praktycznych porad, dzięki którym samodzielnie porównasz ofertę najlepszych firm bukmacherskich siatkę. Możesz też zapoznać się ze specyfiką każdego bukmachera na stronie Najlepsibukmacherzy.com: oferty bukmacherów na siatkówkę są tam punkt po punkcie omówione. Jest tam też publikowanych wiele recenzji tworzonych przez ekspertów z branży.

1. Jakie wydarzenia na siatkówkę bukmacherzy pozwalają Ci typować?

Obstawianie siatkówki jest dobrym wyborem dla fana tego sportu, gdy może on wysłać kupon na rozgrywki, które śledzi na co dzień.
Możesz też zechcieć obstawiać zakłady długoterminowe. Popularnym tego typu przykładem dotyczącym siatkówki może być zakład Kto wygra Ligę Narodów? Jeśli jesteśmy w początkowej fazie rozgrywek, kursy na taki zakład mogą szczerze zachęcać do gry.
W ramach podpowiedzi — jesteśmy przekonani, że w przypadku takiego długoterminowego zakładu najniższe kursy będą na reprezentacje Polski, Brazylii, USA lub Argentyny. Najpewniej któraś z tych drużyn zdobędzie tytuł.

Zakłady siatkarskie na mecze ligowe czy turnieje międzynarodo

Czy pomyślałeś teraz, że nie wiesz, którym wydarzeniom siatkarskim poświęcić swoją uwagę? Jeśli tak, to uważamy, że w przypadku obstawiania siatkówki operatorzy mają sporo do zaoferowania na potyczki ligowe i zmagania kadr narodowych.
Jeżeli chodzi o wybór lig do obstawiania, według naszej redakcji najlepszym wyborem są rozgrywki w takich krajach jak:
  • Polska;
  • Włochy;
  • Brazylia;
  • Japonia;
  • Rosja;

2. Czy ten bonus cokolwiek Ci daje?


Bukmacherzy siatkówkę oferują na starcie z dodatkowym wsparciem w postaci bonusu powitalnego — ofertę tę kierują zwłaszcza do osób, które właśnie dokonały u nich rejestracji. Najczęściej bonus ten ma postać jednorazowej korzyści, która ułatwia wystartowanie z zakładami na stronie bukmachera.
Krzywdzące traktowanie siatkówki przez bukmacherów…
Od razu warto zaznaczyć, że firmy nie tworzą specjalnych programów bonusowych z myślą o rozgrywkach siatkarskich. To spory minus. Fani piłki siatkowej chcący typować wydarzenia mogą wykorzystać jedynie uniwersalne programy promocyjne — te, które są dostępne w zakładach na wszystkie dyscypliny. Mimo tej uciążliwości odpowiednia taktyka siatkarska u bukmachera pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać bonus powitalny.

Zakłady bukmacherskie siatkówka - rodzaje bonusów

Bonus powitalny często pozwala Ci zagrać pierwszy kupon bez wydawania swoich pieniędzy. Nie jest to regułą, ale coraz częściej firmy chcą w ten sposób zmobilizować użytkowników do gier na ich stronach. Taki bezpłatny zakład jest określany mianem freebetu.
Kolejnym typem bonusu, na który możesz liczyć jako nowy gracz jest tzw. bonus od depozytu. Depozyt to nic innego jak wpłata w terminologii bukmacherskiej. Jak pewnie już się domyślasz, działa on następująco — wpłacasz kwotę określoną w regulaminie promocji, a w zamian za to bukmacherzy na siatkówkę przyznają Ci dodatkowe środki, za które możesz postawić kupon.

Bukmacherzy siatkówka - sugestia dotycząca postępowania z bonusami

Mimo że zawsze firmy reklamują swoje bonusy jako coś niepowtarzalnego, to w rzeczywistości niekiedy mają one nikłą wartość. Na pewno wiele osób w tym momencie zada sobie pytanie, jak zweryfikować wartość bonusu u bukmacherów na siatkówkę.
Z reguły to działanie wymaga trochę czasu.
  1. Po pierwsze należy zapoznać się z regulaminem promocji (chodzi o przynajmniej pobieżną znajomość jego treści);
  2. Kontakt z infolinią firmy, aby się upewnić, czy na pewno dobrze rozumiemy zasady promocji;
  3. Wykonanie symulacji wpłat i zakładów, które chcemy wytypować dzięki promocyjnym środkom;


3.Siatkówka bukmacherów w aplikacji mobilnej

Przed rozpoczęciem zakładania kont na wszystkich stronach z zakładami siatkarskimi, sprawdź, czy masz dostęp do apki na telefon. Nie jest to może najważniejsze kryterium wyboru strony do gier, ale ułatwia życie. W apce sprawdzasz kursy poszczególnych wydarzeń, wysyłasz kupony, łatwo doładowujesz swoje konto za pomocą płatności mobilnych.

4. Czy bukmacherzy na siatkówkę udostępniają Ci wygodne sposoby kontaktu?

Żadna firma nie może cieszyć się dobrą opinią w oczach jej klientów, jeśli utrudnia im kontakt z infolinią. Tak się składa, że w przypadku siatkówki zakłady bukmacherskie mogą generować różnego typu potrzeby, które będziesz chciał skonsultować z pracownikiem infolinii buka.
Dowiedz się, czy w przypadku problemów technicznych bukmacher pozwala Ci zadzwonić na infolinię lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie. Oprócz tych udogodnień ważne jest też to, jak sprawnie firma rozpatruje zgłoszenia od graczy.

5. Czy wysokość kursów zachęca do gier na danej stronie?

Załóżmy, że mniej więcej rozeznałeś się już w ofercie firm. Wiesz, że siatkówkę bukmacherzy pozwalają Ci obstawiać w aplikacji, w formie zakładów na żywo i masz atrakcyjne bonusy startowe. W tym momencie warto zadać sobie pytanie dotyczące długofalowych korzyści płynących z korzystania z oferty. Chodzi tu o kursy.
Im wyższe kursy ma interesujący Cię bukmacher, tym więcej jesteś w stanie wyciągnąć z regularnych gier na jego stronie. Być może różnice w kursach u poszczególnych operatorów nie mają znaczenia krótkoterminowo, ale gdy będziesz odwiedzać strony kilka razy w tygodniu, zobaczysz, że wysokość kursów ma duże znaczenie. Przyjmijmy, że wygrałeś 7 razy w danym miesiącu — różnice nawet 30 groszy na zakładzie będą wyraźnie zauważalne na liście wypłat z trafionych gier.

Porównanie ofert bukmacherów na siatkówkę - rozstrzygnięcie

Szczegółowa analiza ofert firm pod kątem wyżej wymienionych punktów pozwoli Ci wybrać najlepszych bukmacherów na siatkówkę. Możesz też zastanowić się, czy nie masz jakichś indywidualnych oczekiwań względem strony z zakładami. My Cię nie znamy, nie wiemy, jak lubisz typować mecze siatkarskie.