Anielski grudzień pełen uśmiechów

11 miesięcy temu | 20.12.2022, 10:08
Anielski grudzień pełen uśmiechów

To był wspaniały Anielski Grudzień, pełen uśmiechów, prezentów i ligowych zwycięstw. Podsumowaniem akcji był mecz świąteczny, w którym zawodnicy i sponsorzy klubu Toruńskie Anioły zamienili się rolami. Elekt był bardzo ciekawy, a wszystko w szczytnym celu!

Grudzień to wyjątkowo pracowity miesiąc dla zawodników i działaczy klubu Toruńskie Anioły. W ramach akcji Anielski Grudzień zorganizowano szereg działań promocyjnych i charytatywnych, by uszczęśliwić dzieci, które w tym szczególnym czasie zasługują na wsparcie.

Do wylicytowania były m.in. gadżety od trzykrotnego Indywidualnego Mistrza Świata na Żużlu Bartosza Zmarzlika i piłka meczowa z podpisami Klubowych Mistrzów Świata - SIR Safety Susa Perugia (w składzie m.in. Wilfredo Leon, Kamil Semeniuk, Simone Giannelli i Kamil Rychlicki). Całość zebranych środków została przeznaczona na zakup świątecznych prezentów dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Parkowa" w Lipnie. Dzieci zostały zaproszone na mecz ligowy z MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin, a po ostatnim gwizdku siatkarze wręczyli im świąteczne paczki. Nie zabrakło wspólnych zdjęć i autografów. Z kolei misie zebrane w czasie akcji Misie na Boisko już wkrótce zostaną przekazane do Szpitala Specjalistycznego dla Dzieci i Dorosłych w Toruniu.

Grudzień to także czas na podsumowania i planowanie kolejnych miesięcy. Przed Meczem Świątecznym, zainaugurowano działalność Klubu Biznesu Toruńskich Aniołów. - Klub Biznesu to kolejna inicjatywa, którą planowaliśmy od samego początku działalności. To dla nas niezwykle ważny projekt, dlatego przygotowujemy i będziemy go rozwijali ze specjalną starannością. Głęboko wierzymy, że pozytywna energia i emocje wokół klubu pozwolą na nawiązanie i rozwijanie relacji biznesowych pomiędzy firmami. Różnorodność branż, pozwala dotrzeć do nowych odbiorców i tworzyć nowe, ciekawe projekty. Jako władze klubu dołożymy wszelkich starań, aby skutecznie łączyć Partnerów, którzy poprzez współpracę osiągną wymierne korzyści.- mówi prezes Zarządu Toruńskich Aniołów Karol Lejman.

Po części oficjalnej przyszedł czas na kolejne sportowe emocje. Przedstawiciele firm wspierających klub zostali zaproszeni do gry w Meczu Świątecznym. Spotkanie obfitowało w emocje i siatkarskie zagrania na wysokim poziomie. Ostatecznie Ekipa Renifera pokonała po bardzo zaciętym meczu Pomocników Mikołaja 2:1. Siatkarze wcielili się w sędziów oraz dbali o właściwą oprawę widowiska.

W grudniu CUK Anioły Toruń dopisały do swojego dorobku także 8 ligowych punktów, umacniając się tym samym na pozycji lidera tabeli grupy A II ligi.

Wesołych świąt!

Udostępnij