Anioły Toruń. Misja sport i zdrowie

1 rok temu | 05.10.2022, 10:12
Anioły Toruń. Misja sport i zdrowie

Drużyna CUK Anioły Toruń, zaprasza uczniów szkół podstawowych do wspólnego trenowania! 12 października odbędzie się pierwszy z serii 5 treningów w ramach projektu Anioły Toruń: Misja sport i zdrowie. 

Jeśli zastanawiasz się jak wygląda profesjonalny trening piłki siatkowej to chętnie uchylimy rąbka tajemnicy! Zapraszamy młodzież szkolną do wspólnego trenowania. Pierwsze zajęcia odbędą się 12 października o godzinie 20:00 w hali Szkoły Podstawowej nr 28 w Toruniu. 

Zapisy: [email protected]

W tytule wiadomości prosimy napisać: Zgłoszenie na trening

Kolejne zajęcia zaplanowano w dniach:19 października oraz 9, 23 i 30 listopada.

Celem zadania jest kreowanie postaw zdrowotnych i społecznych sprzyjających profilaktyce zachowań ryzykownych, zapobieganie uzależnieniom oraz skutkom zdrowotnym i społecznym wynikającym z uzależnień, w tym opóźnianie inicjacji alkoholowej, narkotykowej, tytoniowej, wzrost świadomości społecznej w obszarze uzależnień, w tym behawioralnych (tj. uzależnienia od internetu, komputera, telefonu, gier komputerowych itp.) w celu wzmocnienia kompetencji wychowawczych rodziców i opiekunów.

Kolejnym kluczowym zadaniem jest edukacja oraz zagospodarowanie czasu wolnego, poprzez aktywność fizyczną, rozwijanie pasji, spotkania oraz budowlanie relacji społecznych.

Anioły Toruń. Misja sport i zdrowie to projekt realizowany w ramach zadania publicznego pod nazwą "Profilaktyka uzależnień” poprzez zagospodarowanie czasu wolnego oraz promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia poprzez upowszechnianie i rozwój sportu przez kluby sportowe w kategorii senior, służące wzmacnianiu czynników chroniących przed zachowaniami ryzykownymi. Zadanie współfinansowane jest ze środków Gminy Miasta Toruń.

Udostępnij
 

memory: 135426840
108003328
105496232