"Copernicus Volleyball Cup" w Arenie Toruń!

1 miesiąc temu | 30.08.2023, 20:11
"Copernicus Volleyball Cup" w Arenie Toruń!

To będzie wyjątkowo siatkarska jesień dla miłośników siatkówki w Toruniu! Już 4 i 5 października gwiazdy światowej siatkówki zagoszczą w Arenie Toruń podczas pierwszej edycji "Copernicus Volleyball Cup".

W rywalizacji w “Copernicus Volleyball Cup” oprócz gospodarzy - CUK Aniołów Toruń - wystąpią zespoły z ścisłej czołówki PlusLigi na czele z brązowym medalistą mistrzostw Polski z poprzedniego sezonu Aluronem CMC Warta Zawiercie. Oprócz zespołu “Jurajskich Rycerzy” toruńskiej publiczności zaprezentują się Projekt Warszawa (5. miejsce w poprzednim sezonie) i Indykpol AZS Olsztyn (7. zespół poprzedniego sezonu PlusLigi).


Zobacz gwiazdy siatkówki na własne oczy!

To doskonała okazja, aby zobaczyć na żywo najbardziej znane twarze światowej siatkówki i wspierać swoje ulubione drużyny przed sezonem ligowym. Copernicus Volleyball Cup to niepowtarzalna gratka dla fanów siatkówki w całym regionie, ponieważ jest to jedyna szansa, żeby zobaczyć w tym roku zespoły PlusLigi w województwie Kujawsko-Pomorskim.

"Toruń dzięki zaangażowaniu Wilfredo coraz mocniej zaznacza swoją obecność na siatkarskiej mapie Polski. Cieszę się, że będziemy teraz mogli przekonać się na własnej skórze, jak funkcjonuje ten nowy ośrodek i nie mogę się już doczekać rywalizacji w turnieju." - zapowiada turniej w Toruniu Bartosz Kwolek, przyjmujący Aluronu CMC Warty Zawiercie.


Oprócz zaciętych emocji czysto sportowych na kibiców czeka mnóstwo atrakcji dodatkowych oraz wyjątkowa oprawa spotkań w Arenie Toruń. Przygotujcie się na niezapomniane siatkarskie emocje.

Partnerem "Copernicus Volleyball Cup" jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Udostępnij