CUK Anioły zapraszają do gry: rusza projekt "Latajmy wysoko!"

4 miesiące temu | 30.10.2023, 09:32
CUK Anioły zapraszają do gry: rusza projekt "Latajmy wysoko!"

Klub CUK Anioły Toruń, ze wsparciem Gminy Miasta Toruń, rozpoczyna realizację kolejnego projektu, którego celem jest promocja sportu i aktywności fizycznej wśród mieszkańców Torunia i nie tylko. "Latajmy wysoko! CUK Anioły zapraszają do gry", bo o tym projekcie mowa, zostanie podzielony na trzy części, które zostaną zorganizowane do końca roku 2023. Toruńscy siatkarze chcą po raz kolejny zaprosić wszystkich chętnych do wspólnych ćwiczeń!

1. Rodzinny dzień sportu z CUK Aniołami (11 listopada 2023 roku)

To wydarzenie jest zaplanowane z myślą o całych rodzinach. Na czym polega? W hali sportowej zostaną przygotowane specjalne stacje, które uczestnicy będą pokonywać dzięki współpracy. Będzie to idealna okazja do zacieśniania więzi rodzinnych, budowania zaufania i wspólnego przeżywania emocji. Planowany czas wydarzenia to około trzy godziny. Na wydarzenie będą obowiązywały zapisy, ilość miejsc jest ograniczona.

2. Cykl treningów z zawodnikami drużyny CUK Aniołów Toruń (30 listopada, 11 oraz 18 grudnia 2023)

Klub CUK Anioły Toruń zorganizuje trzy otwarte treningi siatkarskie dla mieszkańców Torunia. Wydarzenia te poprzedzi rekrutacja, która pozwoli na wcześniejsze podzielenie uczestników na grupy wiekowe, a tym samym dostosowanie konkretnych ćwiczeń do uczestników. Pojedyncze zajęcia będą trwały godzinę, rozpocznie je oczywiście rozgrzewka, a następnie do grup przypisani zostaną siatkarze CUK Aniołów, którzy wcielą się w role trenerów. 

3. Volleyball Skills Up (połowa grudnia 2023)

Będzie to jednorazowe wydarzenie w formie treningu dla młodych adeptów szkół siatkarskich, którzy chcą podnosić swoje umiejętności pod okiem doświadczonej kadry trenerskiej. Zajęcia te poprowadzi były utytułowany zawodnik, a obecnie trener siatkarzy CUK Aniołów Toruń, Krzysztof Stelmach.

Projekt zrealizowano dzięki wsparciu Gminy Miasta Toruń.

Udostępnij