CUK Anioły zapraszają na otwarte treningi w ramach akcji "Latajmy wysoko!"

2 miesiące temu | 06.12.2023, 09:31
CUK Anioły zapraszają na  otwarte treningi w ramach akcji "Latajmy wysoko!"

Toruński klub siatkarski CUK Anioły Toruń zaprasza na dwa kolejne otwarte treningi dla mieszkańców naszego miasta. W rolę trenerów wcielą się zawodnicy drużyny Krzysztofa Stelmacha.

Przed zespołem z Torunia niezwykle pracowity czas. CUK Anioły rozkręcają akcję "Anielski Grudzień", w ramach której mieszczą się licytacje charytatywne, przedsięwzięcie pod hasłem "Misie na Boisko" czy Klubowa Wigilia. Co więcej, torunianie mają przed sobą także aż cztery spotkania -trzy w ramach rozgrywek II ligi, jeden w Pucharze Polski. 

W grudniu klub CUK Anioły zachęca także do udziału w dwóch otwartych treningach. Pierwszy w ramach projektu "Latajmy wysoko! CUK Anioły zapraszają do gry" odbył się 30 listopada. Terminy dwóch kolejnych to: 11 oraz 18 grudnia. W tych dniach w hali Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK przy ulicy Świętego Józefa 17 odbędą się po dwa treningi (o godzinach 16:30 oraz 17:30).

Pojedyncze zajęcia będą trwały godzinę, rozpocznie je oczywiście rozgrzewka, a następnie do grup przypisani zostaną siatkarze CUK Aniołów, którzy wcielą się w role trenerów m.in. środkowy Łukasz Zimoń i przyjmujący Adam Surgut.

Projekt realizowany jest dzięki wsparciu Gminy Miasta Toruń.

Udostępnij