CUK Ubezpieczenia sponsorem tytularnym Aniołów

1 rok temu | 22.07.2022, 15:34
CUK Ubezpieczenia sponsorem tytularnym Aniołów

Anioły Toruń w dwóch kolejnych sezonach mogą liczyć na mocne wsparcie i kolejny krok w rozwoju organizacji. Sponsorem tytularnym drużyny została firma CUK Ubezpieczenia.

CUK Ubezpieczenia to wiodący w Polsce dystrybutor ubezpieczeń oferujący produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat będąc technologicznym i jakościowym liderem branży. Multiagencja posiada 100% polskiego kapitału i prowadzi sprzedaż poprzez sieć blisko 500 placówek w całym kraju, posiada własne Contact Center oraz rozbudowane kanały sprzedaży online.

 

- Cieszę się, że ja i moja firma będziemy wspierać ten projekt. Widzimy w nim ogromy potencjał. Jestem kibicem siatkówki od zawsze. Nasze rozmowy przebiegały w sposób łatwy i szybko poczuliśmy tak zwaną chemię. Jest wiele elementów, które łączą CUK i Anioły. To oczywiście Toruń. CUK ma tu swoje korzenie i centralę. Łączą nas wspólne wartości. Budowa klubu to zadanie na lata. Naszą współpracę traktuję długoterminowo, nie tylko na dwa lata. Postaramy się, aby CUK był siódmym zawodnikiem. Liczę na współpracę z pozostałymi Partnerami. Wierzę, że razem stworzymy silny ośrodek siatkarki na mapie Polski. – podsumowuje Jacek Byliński Prezes Zarządu CUK Ubezpieczenia s.p. z o. o.

Wiemy, że w zeszłym sezonie mało brakowało do wywalczenia awansu do 1 ligi. Widziałem drużynę, która walczyła o więcej, ale jestem zadowolony, ponieważ należy pamiętać, że to pierwszy rok dla nas. Wierzę, że kolejny sezon będzie świetny, niesamowity. Dzięki sponsorowi - CUK Ubezpieczenia mamy możliwość zbudować silny skład. – mówi właściciel Klubu Anioły Toruń Wilfredo Leon.

Drugoligowy zespół prowadzony przez trenera Sebastiana Tylickiego, będzie w tym sezonie występował pod nazwą CUK Anioły Toruń. Pozyskanie sponsora tytularnego, pozwala władzom klubu z optymizmem planować działania i kompletować silną drużynę przed startem rozgrywek.

Kontrakty przedłużyli liderzy drużyny: rozgrywający: Rafał Maluchnik, przyjmujący Michał Nowakowski i Krzysztof Gulak, atakujący Jakub Skadorwa, środkowy Igor Oziabło i libero: Łukasz Detmer. Aniołami w sezonie 2022/2023 będą również przyjmujący Łukasz Kalinowski i rozgrywający Łukasz Sternik, którzy przybyli do Torunia z klubów TAURON 1. Ligi.

- Zespół będzie trochę przebudowany. Fundamenty zostają, trzeba tylko wymienić ogniwa, żeby była świeżość, żeby gra była na nieco wyższym poziomie. Jeszcze chwilę poczekamy na pełną listę nazwisk. Mamy zaprezentowanych dwóch nowych zawodników. Każdy kto przychodzi w tym sezonie, będzie walczył o to by grać w podstawowym składzie. Już nie możemy się doczekać 1 sierpnia, gdy ruszamy z treningami. Wierzę, że efekty będą widoczne już we wrześniu. – zdradza trener drużyn CUK Anioły Toruń Sebastian Tylicki.

Przed sezonem toruńscy siatkarze rozegrają serię sparingów. Do Grodu Kopernika przyjedzie między innymi PGE Skra Bełchatów.

- Nowy start, nowe plany. Presja będzie troszeczkę większa. Przed nami batalia, bo chcemy awansować do TAURON 1. ligi. Wierzymy, że ostatnia piłka tego nadchodzącego sezonu będzie wygrana i będziemy mogli świętować. Wierzę, że dzięki grupie sponsorów, która się stale tworzy będziemy w stanie cieszyć się z osiągnięcia naszego wyznaczonego celu. Siatkarskie emocje będą rosły w Toruniu z miesiąca na miesiąc. – podsumowuje Karol Lejman Prezes Klubu Anioły Toruń.

CUK Anioły Toruń zainaugurują sezon 1 października meczem przeciwko MLKS A. Z. Iwaniccy Gubin.

Fot. Agnieszka Bielecka
Udostępnij