GK Stal zaprasza na mecz

1 rok temu | 25.01.2023, 13:29
GK Stal zaprasza na mecz

Zbliża się mecz 16. kolejki II Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn, w którym CUK Anioły Toruń podejmą przed własną publicznością Enea Energetyka Poznań. Spotkanie zapowiada się arcyciekawie, ponieważ torunianie rozdrażnieni porażką w Słupcy będą chcieli wrócić na zwycięskie tory. 

Mecz CUK Anioły Toruń- Enea Energetyk Poznań rozegrany zostanie 29 stycznia o godzinie 15:00. 

Bilety na mecz z Eneą Energetykiem Poznań już w sprzedaży! Kliknij

Sponsorem meczu jest firma GK Stal, która przygotowała dla kibiców nagrody. Warto więc pojawić się na trybunach hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 28 w Toruniu.

GK STAL to firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw, które w ramach prowadzonej działalności gospodarczej wytwarzają odpady metalowe. Oferujemy usługi dostosowane do potrzeb konkretnego zakładu polegające na odbiorze złomu, a także doradztwo w zakresie gromadzenia i gospodarowania odpadami powstałymi w związku z prowadzoną działalnością czy realizowanymi przedsięwzięciami. Terminowe odbiory odpadów, wyposażenie zakładów w odpowiednią ilość pojemników oraz optymalizacja kosztów logistyki w zakładach to niewątpliwie najmocniejsze punkty GK STAL. Swoje usługi wykonujemy z najwyższą starannością, przy użyciu przystosowanego placu składowego oraz specjalistycznych samochodów ciężarowych - „hakowców” przystosowanych do dostarczania i odbioru złomu.

Artykuł Sponsora 

Udostępnij