Gwiazdy rozbłysły na piasku! Rozpoczynamy Anielską Plażę

10 miesięcy temu | 16.08.2023, 09:29
Gwiazdy rozbłysły na piasku! Rozpoczynamy Anielską Plażę

Anielską Plażę rozpoczął mecz gwiazd. Do gry zaproszono żywą legendę polskiej siatkówki – mistrza świata z 2014 roku - Mariusza Wlazłego, który wystąpił w duecie ze swoim synem Arkadiuszem. Po drugiej stronie siatki stanęli siatkarze plażowi CUK Aniołów Toruń: Mateusz Podborączyński i Adam Lorenc – bardzo się wszyscy cieszymy, że kibice stawili się tak licznie. Było słychać i widać, że dobrze się bawili i mocno nas dopingowali. Takie zadanie plażowe dla mnie to czysta nowość, ale jest to sposób by pobawić się siatkówką. Dla mnie to cudowne chwile- powiedział tuż po meczu Mariusz Wlazły.

Dziękuję kibicom, że stworzyli taką świetną atmosferę. Bardzo się cieszę, że mogłem zagrać tu w Toruniu – dodał Mateusz Podborączyński.

Mecz był przede wszystkim okazją do zabawy i popularyzacji siatkówki. Jak na rasowych sportowców przystało nie zabrakło efektownej i mocnej gry. Wszystko ku uciesze widzów, którzy licznie zgromadzili się na Rynku Nowomiejskim w Toruniu.

Po zakończeniu meczu gwiazd, emocje nie opadły, ponieważ o 22:00 zgasło światło, a siatkarze CUK Aniołów Toruń założyli fluorescencyjnie koszulki. To był początek pierwszego meczu nocnego. To zupełnie nowe i unikalne show na toruńskiej starówce. Zawodnicy grali za pomocą święcącej piłki, a połowy rozdzielała równie efektowna siatka. Efektu dopełniały podświetlone linie.

Mecz gwiazd i pierwszy mecz nocny to dopiero zwiastun niesamowitych emocji i meczów, które do soboty będą rozświetlać Rynek Nowomiejski w Toruniu. Przed nami jeszcze turnieje kobiet, mężczyzn i mixt’ów. CUK Anioły Toruń zapraszają także do wspólnego treningu na piasku.

Od środy do piątku na boisku odbywać się będą bezpłatne, otwarte treningi dla mieszkańców Grodu Kopernika. Dla chętnych aerobik z elementami piłki siatkowej. Zajęcia będą dopasowywane do grup. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.          

Harmonogram Anielskiej Plaży:

16.08 (środa)

Otwarte zajęcia sportowe dla mieszkańców Torunia 

Turniej Kobiet

Mecz nocny  

17.08 (czwartek)

Otwarte zajęcia sportowe dla mieszkańców Torunia

Turniej Mixt’ów

Mecz nocny  

18.08 (piątek)

Otwarte zajęcia sportowe dla mieszkańców Torunia 

Turniej mężczyzn

Prezentacja drużyny CUK Anioły Toruń

Mecz nocny  

19.08 (sobota)

Turniej mężczyzn

Mecz nocny  

Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie www.anielskaplaza.pl

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasta Toruń.

Partnerem wydarzenia jest Totalizator Sportowy właściciel marki LOTTO

Udostępnij