Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Immergas Sponsorem Strategicznym Aniołów | Nowy Partner!

2 tygodnie temu | 12.11.2021, 09:37
Immergas Sponsorem Strategicznym Aniołów | Nowy Partner!

Immergas Polska to kolejna firma, którą dołączyła do grona sponsorów drużyny Wilfredo Leona – Aniołów Toruń.

Immergas to producent pomp ciepła i kotłów gazowych, lider w produkcji i sprzedaży hybrydowych pomp ciepła, będący częścią międzynarodowej grupy działającej w branży grzewczej na świecie od blisko 60 lat. Polski oddział zlokalizowany na terenie Łodzi działa już od 25 lat i w tym czasie z łódzkiego magazynu niemal pół miliona urządzeń zostało wysłanych do klientów w całej Polsce. Nasz Sponsor Strategiczny jest laureatem wielu nagród, w tym trzykrotnie znalazł się w gronie laureatów „Diamentów Forbes” w 2018, 2020 i 2021 roku.

- Bardzo miło mi powitać w naszej rodzinie firmę Immergas Polska. Cieszymy się, że zaufała nam tak uznana firma, spoza Torunia. Jestem przekonany, że przed nami wiele wspólnych celów marketingowych i biznesowych, które będziemy chcieli zrealizować, a dzięki wsparciu Immergas nasi siatkarze na pewno będą latać jeszcze wyżej i zdobywać sportowe szczyty – mówi Karol Lejman, Prezes Aniołów.

Anioły Toruń po rozegranych sześciu kolejkach są na pierwszym miejscu w tabeli II ligi grupy 1. W najbliższą sobotę 13 listopada drużyna zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Eneą Energetyk Poznań. Początek spotkania o godzinie 17:00. Natomiast kolejne spotkanie podopiecznych trenera Sebastiana Tylickiego w Toruniu już 20 listopada, rywalem naszej drużyny będzie jeden z faworytów do awansu STALPRO Joker Powiat Pilski. Ze względu na kolizję terminów z derbowym spotkaniem Twardych Pierników mecz rozpocznie się wyjątkowo o godzinie 14:00.

Udostępnij