Inauguracja sezonu w Toruniu dla Aniołów!

2 lata temu | 23.10.2021, 22:25

Cóż to był za wieczór! Inauguracja sezonu w wykonaniu toruńskich Aniołów była absolutnie odświętna. Pełne trybuny, okazjonalna oprawa i przekonujące zwycięstwo. Fani siatkówki w Toruniu dostali solidną dawkę pozytywnych emocji!

Początek meczu to huraganowe ataki Aniołów, którzy wyraźnie nakręceni atmosferą meczu pewnie wygrali dwa pierwsze sety. W trzecim w grę gospodarzy wkradła się mała nerwowość co przełożyło się m.in. na czerwoną kartkę dla Krzysztofa Gulaka i porażkę do 21. Podrażniona ambicja Aniołów jednak po raz kolejny w tym sezonie zadziałała w najbardziej właściwym momencie. Podopieczni trenera Sebastiana Tylickiego od początku czwartego seta narzucili gościom z Żagania swój styl gry i pewnie wygrali tę część wygrywając cały mecz 3:1! MVP spotkania został wybrany Łukasz Szarek.

Już w środę 27.10.2021r. nasi siatkarze w spotkaniu III rundy Pucharu Polski podejmą na własnym parkiecie STALPRO Joker Powiat Pilski, początek spotkania o godzinie 19:30. Wstęp na to spotkanie jest bezpłatny!