Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Koniec sezonu dla CUK Aniołów

1 miesiąc temu | 24.04.2023, 17:00
Koniec sezonu dla CUK Aniołów

Możesz ciężką pracą zbudować wszystko od zera. Stworzyć mocną i zgraną drużynę. Klub mogą tworzyć oddani sprawie ludzie, którzy robią każdego dnia wszystko co możliwe, aby zrealizować cel. Klub swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi mogą wspierać najznakomitsi Sponsorzy i Partnerzy, a na końcu... i tak wszystko weryfikuje boisko... Siatkówka - cudowny sport, który bywa piękny, nieprzewidywalny, bezkompromisowy, a czasami także brutalny.

Niestety w ten weekend dwa zwycięstwa nie wystarczyły nam do upragnionego awansu do Turnieju Finałowego o wejście do TAURON 1. Ligi. Przegraliśmy trzeci, najważniejszy mecz i nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować awansu do Finału naszym rywalom z Częstochowy i Grodziska Mazowieckiego.

I choć nasze serca są dziś rozdarte to chcielibyśmy podziękować wszystkim Kibicom, Partnerom i Sponsorom za sezon 2022/2023. Jesteście najlepsi! W trakcie tego sezonu stworzyliście cudowną społeczność ludzi dobrej woli, która chce razem z nami bawić się siatkówką i sławić nasze miasto na arenie ogólnopolskiej. Dziś nie opuszcza nas poczucie smutku i rozczarowania, ale od jutra zabierzemy się do ciężkiej pracy by wrócić silniejsi o doświadczenie płynące z tego sezonu i obiecujemy, że wspólnie będziemy mogli za rok powiedzieć, że... ...do trzech razy sztuka

Udostępnij