Kto zagrozi liderowi? Bilety na mecz z Energetykiem już w sprzedaży!

1 rok temu | 20.01.2023, 10:07
Kto zagrozi liderowi? Bilety na mecz z Energetykiem już w sprzedaży!

Początek roku to dla siatkarzy CUK Aniołów Toruń bardzo intensywny czas. Po zaciętym meczu z LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz, wygranym przez naszą drużynę 3:2, pora na kolejnego, wymagającego rywala. Już w sobotę torunianie wyruszą do Słupcy, aby zmierzyć się z miejscowym Konspolem. 

W ostatni weekend stycznia, w Toruniu rozegrane zostanie kolejne, ciekawe spotkanie. W meczu 16. kolejki II Ligi Piłki Siatkowej, podopieczni trenera Sebastiana Tylickiego zmierzą się z 3. w tabeli Enea Energetykiem Poznań. Drużyna ze stolicy Wielkopolski, z meczu na mecz pokazuje, że potrafi postawić przeciwnikowi trudne warunki. 

"Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!"

Na niedzielę 29 stycznia zaplanowano także finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kibice, którzy zasiądą na trybunach hali SP 28 w Toruniu, będą mieli okazję wesprzeć akcję, ponieważ w czasie meczu pojawią się wolontariusze WOŚP z puszkami.  Władze klubu Toruńskie Anioły przekazały na licytacje także wyjątkową koszulkę z podpisem jednego z najlepszych polskich siatkarzy - Wilfredo Leona! 

Mecz CUK Anioły Toruń- Enea Energetyk Poznań rozegrany zostanie 29 stycznia o godzinie 15:00. 

Bilety na mecz z Eneą Energetykiem Poznań już w sprzedaży! Kliknij

Sponsorem meczu jest GK Stal 

Udostępnij