Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Misie na boisko! Zaczynamy Anielski Grudzień

2 miesiące temu | 28.11.2022, 11:40
Misie na boisko! Zaczynamy Anielski Grudzień

Zbliża się magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Wzorem poprzedniego roku chcemy w anielski sposób połączyć kibiców, Partnerów naszego klubu oraz mieszkańców Torunia poprzez organizację kampanii Anielski Grudzień. Zaplanowaliśmy między innymi dobrze znane siatkarskiej społeczności licytacje świąteczne, z których wszystkie zebrane środki przeznaczymy na zakup najpotrzebniejszych przedmiotów oraz prezentów dla podopiecznych jednego z pod toruńskich Domów Dziecka.

Anielski Grudzień rozpocznie akcja "Misie na Boisko", która poprzedzi zaplanowany na 3 grudnia mecz, w którym CUK Anioły Toruń zmierzą się z MKS Ikar Legnica. Co ważne - kibice nie muszą kupować biletów, aby zobaczyć te spotkanie na żywo, wystarczy że wezmą ze sobą pluszową zabawkę, a po prezentacji drużyny CUK Anioły Toruń na specjalny sygnał spikera wszystkie pluszaki polecą na środek boiska.

Warto dodać, że przygotowaliśmy jeszcze jedną niespodziankę, której szczegółów na razie nie chcemy zdradzać. Warto pojawić się w hali SP 28, aby zobaczyć i poznać ją osobiście.

CUK Anioły Toruń - MKS Ikar Legnica 3.12.2022 godz. 17:00

Sponsorem meczu jest Nicolaus Bank 

Udostępnij
 
FanZone w Sportigio
CUK Anioły Toruń
Strefa Kibica online
Typuj, głosuj, bierz udział w quizach i wygraj ranking kibiców!
Przejdź do aplikacji