Podsumowanie otwartych treningów w ramach projektu "Misja Sport i Zdrowie"

6 miesięcy temu | 15.11.2023, 10:48
Podsumowanie otwartych treningów w ramach projektu "Misja Sport i Zdrowie"

Organizacja trzech otwartych treningów z zawodnikami i trenerem zespołu CUK Aniołów Toruń za nami. W tegorocznej edycji w ramach projektu "Misja Sport i Zdrowie", przeprowadzonej ze wsparciem Gminy Miasta Toruń, uczestniczyło łącznie 75 młodych adeptów siatkówki.

Bezpłatne treningi w ramach projektu "CUK Anioły Toruń. Misja Sport i Zdrowie" znakomicie wpisały się w promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia wśród młodzieży, która pod czujnym okiem toruńskich siatkarzy mogła rozwijać swoje umiejętności.

Regularnie podejmowana aktywność fizyczna kształtuje odporność i wydolność organizmu, ale także pomaga w profilaktyce lub opóźnianiu wielu chorób. Dodatkowo podejmując aktywność fizyczną można zredukować poziom stresu i przeciążeń psychicznych. Co więcej, uprawiając sporty zespołowe poznaje się ludzi o podobnych zainteresowaniach, stając się częścią grupy. To również świetna okazja do nauki współpracy, zaufania i wspólnego przeżywania zarówno sukcesów, jak i trudnych chwil.

"CUK Anioły Toruń. Misja Sport i Zdrowie" to projekt realizowany w ramach zadania publicznego pod nazwą "Profilaktyka uzależnień" poprzez zagospodarowanie czasu wolnego oraz promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia poprzez upowszechnianie i rozwój sportu przez kluby w kategorii senior, służące wzmacnianiu czynników chroniących przed zachowaniami ryzykownymi. 

Projekt zrealizowano dzięki wsparciu Gminy Miasta Toruń

Udostępnij
 

memory: 133423984
105906176
103992248