To już piękna tradycja: grudniowe Anioły rozdają pozytywną energię

3 miesiące temu | 04.12.2023, 17:11
To już piękna tradycja: grudniowe Anioły rozdają pozytywną energię

Ostatni miesiąc w roku jest jedyny w swoim rodzaju. Dlaczego? Oczywiście za sprawą Świąt Bożego Narodzenia, podczas których ludzie, jak w żadnym innym czasie w roku, chcą poczuć ciepło wspólnoty, magię bliskości, a nierzadko także doświadczyć wsparcia od bliźnich. Właśnie tym grudniowym oczekiwaniom naprzeciw wychodzi klub CUK Anioły Toruń!

- Zapraszam wszystkich do udziału w naszej akcji "Anielski Grudzień 2023"! Ostatni miesiąc w roku to zawsze wyjątkowy i magiczny czas. Stwórzmy niezapomnianą atmosferę podczas grudniowych meczów CUK Aniołów, a przez udział w "Anielskich licytacjach" pomóżmy najbardziej potrzebującym – zaapelował gwiazdor siatkarskiej reprezentacji Polski i współwłaściciel toruńskiego Klubu, Wilfredo Leon.

Grudniowa akcja CUK Aniołów jest już sportową tradycją w naszym mieście. Od dwóch lat bowiem "Anielski Grudzień", będący synonimem dzielenia się dobrem i (nad)ludzkim ciepłem, angażuje lokalną społeczność: kibiców, sponsorów, przyjaciół klubu oraz mieszkańców Torunia. 

W 2021 roku za pieniądze zebrane w ramach specjalnej charytatywnej licytacji Anioły kupiły prezenty świąteczne dla podopiecznych Domu Dziecka w Aleksandrowie Kujawski. W 2022 roku zaś obdarowały Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą "Parkowa" w Lipnie.

Od poniedziałku 4 grudnia CUK Anioły Toruń na swoim profilu na Facebooku ruszają z tegorocznymi licytacjami sportowych (i nie tylko!) gadżetów. Całkowity dochód z internetowych aukcji tym razem zostanie przekazany na rzecz samotnych seniorów z Torunia. W Anielskim planie jest stworzenie świątecznych paczek, by w tym wyjątkowym czasie nikt spośród najbardziej potrzebujących nie czuł się zapomniany. Co tym razem będzie można wylicytować?

Niemal każdego dnia aż do połowy grudnia na specjalną aukcję trafią między innymi gadżety od 4-krotnego Mistrza Świata na żużlu Bartosza Zmarzlika, legendy UFC Joanny Jędrzejczyk czy siatkarskiego Mistrza, Wilfredo Leona. Co ważne, nie zabraknie także toruńskich akcentów!

"Anielski Grudzień 2023" to nie tylko licytacje gadżetów, które następnie przekują się w pomoc dla samotnych seniorów. W ramach naszej akcji na pewno nie zapomnimy o dobrej zabawie oraz o pozytywnym, świątecznym cieple wysyłanym w toruńską przestrzeń.

W czwartek 7 grudnia (start o godz. 18:00) odbędzie się Turniej Mikołajkowy, organizowany przez Akademię Wilfredo Leona. Już dwa dni później 9 grudnia CUK Anioły Toruń, przy okazji ligowego spotkania z Agencją Inwestycyjną Stilonem Gorzów (start o godz. 17:00), zachęcają wszystkich kibiców do wzięcia udziału w nietypowej akcji "Misie na Boisko". O co chodzi w tym pluszowym przedsięwzięciu?

Chcemy, aby wszyscy kibice, którzy 9 grudnia przyjdą na ligowy mecz do Szkoły Podstawowej Nr 28, wzięli ze sobą pluszowe maskotki. Tak, tak, nie ma tu pomyłki! Plan jest taki, żeby pluszaki po pierwszym secie i na sygnał spikera oraz maskotek meczu poleciały wysoko, a nawet #JeszczeWyżej i wylądowały na boisku. Anielska ekipa je zbierze, zawiezie do pralni, a następnie 18 grudnia przekaże Szpitalowi Dziecięcemu w Toruniu, tak, aby służyły wsparciem i przekazywały pozytywną energię najmłodszym pacjentom.

Co więcej, cały dochód ze sprzedaży biletów online oraz wejściówek w kasie przed meczem zostanie przekazany na przygotowanie świątecznych paczek dla samotnych seniorów w Toruniu. Tym bardziej nie może Was zabraknąć w hali SP nr 28 podczas ligowego meczu z Agencją Inwestycyjną Stilonem Gorzów. 

Ale to nie wszystko, co czeka na nas podczas "Anielskiego Grudnia"! Po kolejnym ligowym spotkaniu (16.12, początek o godz. 16:00) dojdzie do wyjątkowego wigilijnego spotkania, które – tak jak Anielska pomoc – jest już tradycją w siatkarskim pejzażu naszego miasta. Podczas Wigilii Klubowej zawodnicy CUK Aniołów przeobrażą się w organizatorów specjalnego meczu, w którym wezmą udział Sponsorzy i Partnerzy naszego klubu. Toruńscy siatkarze zapewnią gwarną oprawę muzyczną, wręczą prezenty, a nawet… wcielą się w rolę sędziów!

Szereg atrakcji z dobrą zabawą w tle, ale i z ważnymi, świątecznymi gestami wsparcia dla potrzebujących sprawią, że "Anielski Grudzień 2023" zapamiętamy na długo!

Udostępnij