Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Toruń Plaza sponsorem strategicznym Aniołów!

1 miesiąc temu | 22.10.2021, 12:55
Toruń Plaza sponsorem strategicznym Aniołów!

Po trzech zwycięstwach na wyjeździe siatkarze toruńskich Aniołów już w najbliższą sobotę zainaugurują sezon siatkarski w Toruniu.

W czwartek przedstawiciele Klubu zaprosili do Centrum Handlowego Toruń Plaza, gdzie odbyła się oficjalna konferencja prasowa zapowiadająca pierwszy mecz podopiecznych trenera Sebastiana Tylickiego przed własną publicznością. Miejsce i okoliczności nie były przypadkowe, ponieważ podczas konferencji Centrum Handlowe Toruń Plaza zostało zaprezentowane jako nowy Sponsor Strategiczny Klubu.

“Zależy nam, żeby inauguracyjny mecz w Aniołów był wyjątkowym wydarzeniem i otwarciem projektu "siatkówki na najwyższym poziomie" w Toruniu. Poza samymi emocjami sportowymi - a wierzymy, że nasi siatkarze będą kontynuowali zwycięską passę - zależy nam na stworzeniu widowiska sportowego, które będzie dla kibiców czymś wyjątkowym. To nasz pierwszy krok, efekt kilkutygodniowej pracy całego zespołu, za którą wszystkim bardzo dziękuję. Zachęcam kibiców do przyjścia na halę i przyłączenie się do dopingowania Aniołów - wraz z tworzącym się pomału Klubem Kibica.” - zapowiada Karol Lejman Prezes Klubu “To drużyna, która nie boi się presji. Każdy z naszych zawodników chce walczyć o swoje miejsce w składzie, rywalizacja jest bardzo zacięte co mnie bardzo cieszy. Wierzę, że Anioły będą walczyć o każdy centymetr parkietu. Im więcej kibiców na trybunach, tym mocniej to ich nakręca do dobrej gry” - dodał trener Aniołów Sebastian Tylicki.

Początek sobotniego spotkania w hali sportowej SP nr 28 w Toruniu o godzinie 18:00. Bilety są dostępne w serwisie biletowy www.ebilet.pl

Udostępnij