Turniej Finałowy - dzień 1

1 rok temu | 06.05.2022, 23:37

Kapitalne spotkanie, wielkie emocje...

...i kompletny paraliż Aniołów w tiebreaku. Podopieczni trenera Sebastiana Tylickiego po raz trzeci w tym sezonie spotkali się z siatkarzami Astry Nowa Sól i po raz pierwszy w tym sezonie przegrali.  Tym razem to gospodarze turnieju byli górą wygrywając z Aniołami 3:2 w setach: 24:26, 25:19, 18:25, 25:21 i 15:4.

W drugim spotkaniu pierwszego dnia Turnieju Finałowego o awans do TAURON 1.Ligi, BAS Białystok pokonał Arkę Tempo Chełm 3:0 w setach: 25:21, 25:16, 25:16. Jutro o godzinie 13:00 na rozpoczęcie zmagań w drugim dniu turnieju nasi siatkarze zmierzą się z drużyną z Chełma. Trzymajcie mocno kciuki

Transmisja i więcej informacji o rywalizacji w Turnieju Finałowym znajdziecie na stronie www.walkaoawans2022.pl