Wracamy do gry! Bilety już dostępne

1 rok temu | 03.01.2023, 11:58
Wracamy do gry! Bilety już dostępne

Wypoczęci i naładowani pozytywną energią wracamy do walki o ligowe punkty.  Początek roku w wykonaniu toruńskich Aniołów zapowiada się wyjątkowo ciekawie. W styczniu zaplanowano trzy mecze, w tym dwa w Grodzie Kopernika.  Pierwszym rywalem torunian w hali Szkoły Podstawowej numer 28 będzie wicelider tabeli LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz. Zwycięzcę pierwszego spotkania obu drużyn w tym sezonie wyłonił dopiero zacięty tie- break, wygrany przez podopiecznych trenera Sebastiana Tylickiego 15:9.  - Chcemy dobrze wejść w nowy rok i postawić rywalom twarde warunki. Jesteśmy gotowi na trudny mecz i dużo emocji. Oby zakończony naszym zwycięstwem.- mówi kapitan CUK Aniołów Rafał Maluchnik. 

Następnie torunianie wyruszą do Słupcy, gdzie czekać na nich będzie trzecia drużyna w ligowej tabeli- SPS Konspol. W ostatni weekend stycznia, Anioły podejmą przed własną publicznością Enea Energetyk Poznań, który z meczu na mecz gra coraz lepiej i potrafi sprawić niespodziankę. 

To będzie bardzo emocjonujący styczeń, pełen dobrej siatkówki.  Zaczynamy 14 stycznia od meczu 14. kolejki II Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn. 

14.01.2023 godz. 17:00 CUK Anioły Toruń - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz 

Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Wystarczy kliknąć w link. >>>

Sponsorem meczu jest firma EMTOR

Udostępnij