Wracamy do gry!

2 lata temu | 24.02.2022, 20:59

Ponad miesiąc na spotkanie swoich siatkarzy musieli czekać kibice toruńskich Aniołów.

Po przełożonym w związku z pozytywnymi przypadkami testów na koronawirusa w naszej drużynie spotkaniu XVI kolejki przeciwko MKST Astra Nowa Sól i krótkiej przerwie w rozgrywkach, toruńskie Anioły wracają do rywalizacji o awans do Tauron 1. Ligi. Wzmocniona przez Macieja Kordysza drużyna trenera Sebastiana Tylickiego odniosła ostatnio wyjazdowe zwycięstwo w Lęborku przeciwko miejscowemu Treflowi 3:0, wygrywając w setach 25:11, 25:12 i 25:18. Aktualnie Anioły są wiceliderami ligowej tabeli, tracąc do prowadzącej Astry Nowa Sól cztery „oczka”. Taki sam bilans punktowy jak zespół z Torunia ma KPS STALPRO Joker Powiat Pilski, który rozegrał jednak jeden mecz więcej niż nasza drużyna.

Już w sobotę 26 lutego siatkarskie emocje powrócą do Torunia, rywalem naszej drużyny będzie Enea Energetyk Poznań. Początek spotkania w hali sportowej SP nr 28 w Toruniu o godzinie 17:00!

Bilety na mecz dostępne są w serwisie eBilet.pl.