Z aplikacją CUK ubezpieczenia masz zawsze pod ręką!

1 rok temu | 03.11.2022, 09:44
Z aplikacją CUK ubezpieczenia masz zawsze pod ręką!

Najważniejsze obszary Twojego życia prywatnego i zawodowego wymagają ochrony ubezpieczeniowej. Ubezpieczenie mieszkania, OC auta, polisy NNW dla dzieci i każde kolejne ubezpieczenie to dodatkowe dokumenty i terminy, o których trzeba pamiętać. Dzięki aplikacji CUK możesz zarządzać wszystkimi polisami z poziomy telefonu. O skuteczności tego rozwiązania przekonało się już prawie 40 tysięcy osób. 

Jedna aplikacja, wszystkie ubezpieczenia i aż 7 funkcjonalności 

Katalogowanie polis to jednak nie wszystko, bo aplikacja posada aż 7 różnych funkcjonalności, które usprawniają zarządzanie Twoimi ubezpieczeniami. Na bieżąco monitoruje wszystkie Twoje polisy i zawsze przypomni o zbliżającym się końcu ochrony. Co ciekawe, czuwa nie tylko nad ubezpieczeniami kupionymi w CUK.

Tempo życia oraz zalew informacji powodują, że szybki dostęp do kluczowych dokumentów jest niezbędny. W przypadku ubezpieczeń ma to o tyle istotne znaczenie, że do trudnej sytuacji może dojść poza miejscem zamieszkania. Wówczas niezbędne dane dobrze mieć przy sobie. Mobilna technologia wprowadzona przez CUK oprócz katalogu polis zapewnia również dostęp do niezbędnego wsparcia, to naprawdę pomocne rozwiązanie. - mówi Mateusz Podborączyński zawodnik drużyny CUK Anioły Toruń 

Dużą zaletą jest ułatwiony kontakt z doradcą ubezpieczeniowym i towarzystwem. W przypadku zdarzenia dzięki aplikacji sprawdzisz OC sprawcy, a jednym kliknięciem wezwiesz Assistance. To samo dotyczy zgłoszenia szkody czy konsultacji z naszym specjalistą od ubezpieczeń. Wbudowane rozwiązania pozwalają również dokonać zdalnych oględzin auta, a jeśli będzie taka potrzeba możesz też porównać tam wszystkie oferty ubezpieczeń. 

Gdzie pobrać i jak zainstalować Aplikację CUK? 

Aplikację CUK Ubezpieczenia pobierzesz tutaj. Pobranie i korzystanie z aplikacji są darmowe. Po uruchomieniu wybierz opcję „zaloguj” lub „zarejestruj się”. Zaloguj się, jeśli korzystasz już ze Strefy Klienta. Rejestracja będzie wymagana, gdy nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie. Po weryfikacji adresu e-mail możesz zalogować się po raz pierwszy, a mobilny świat ubezpieczeń stanie przed Tobą otworem. 

Artykuł sponsorowany.

Udostępnij