Anioły odleciały!

1 rok temu | 23.10.2022, 09:37

To była wymarzona inauguracja siatkarskiego sezonu w Toruniu. CUK Anioły Toruń wspierane przez komplet publiczności, pokonały we własnej hali SPS Konspol Słupca 3:0  (25:15; 25:23; 25:15).

W meczu 4. Kolejki II Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn, CUK Anioły Toruń podjęły we własnej hali lidera tabeli - SPS Konspol Słupca. Rywale toruńskiej drużyny, w rozegranych wcześniej trzech meczach oddali rywalom tylko seta, dlatego mecz zapowiadał się wyjątkowo ciekawie. Pierwszy set to koncertowa gra podopiecznych trenera Sebastiana Tylickiego, którzy zdominowali wydarzenia na parkiecie. Efektownymi atakami popisywali się Rafał Pawlak i Isbel Mesa. Ta partia zakończyła się pewnym zwycięstwem gospodarzy 25:15.

W kolejnej odsłonie kibicie nie mogli narzekać na nudę. Mocne wymiany i efektowane bloki, stworzyły świetne widowisko, które trzymało w napięciu do ostatniego punktu, który należał do CUK Aniołów (25:23).

Trzecia partia to ponownie koncertowa gra toruńskich siatkarzy. Po asie serwisowym Bartosza Grzony torunianie prowadzili już 18:8. Tej przewagi nie dali już sobie odebrać, wygrywając 3 seta 25:15 i całe spotkanie 3:0.